Нет вершин, которых нельзя достичь

  • Latviešu
  • Русский

RTU Bērnu un jauniešu universitāte

RTU bērnu un jauniešu universitāte

Kas diktē visu procesu norisi dabā? No kā sastāv viss, ko redzam un neredzam? Kāpēc debesis ir zilas, zāle zaļa un mākoņi balti? Kas cilvēka acij kopīgs ar fotokameru? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes varēs iegūt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bērnu un jauniešu universitātes pavasara semestra nodarbībās. Nodarbības – bez maksas.

 

Pavasara semestrī RTU Bērnu un jauniešu universitātes vadītājs Aleksandrs Kalinovskis kopā ar  7.–9. klašu skolēniem eksperimentēs un atbildēs uz jautājumiem par dabas spēkiem, ūdens un gaisa transportu, matērijas uzbūvi, vielām un to dažādību, siltuma procesiem, gaismu, elektrību un magnētismu. Nodarbības notiks reizi nedēļā Ķīpsalā, RTU Dizaina centrā, Rīgā, Āzenes ielā 18 trešdienās no plkst. 16.30 līdz 18. Pirmā tikšanās jau 21. janvārī, bet iespējams mācības uzsākt arī vēlāk.

 

Nodarbībām skolēni var reģistrēties šeit. Vietu skaits ierobežots. Prioritāte ir tiem, kas reģistrējas pirmie.

 

RTU Bērnu un jauniešu universitāte ir izveidota, lai veicinātu bērnu un jauniešu dabisko zinātkāri, atklātu viņu talantus un iepazīstinātu ar potenciālajām nākotnes studiju un karjeras iespējām. Tā ir vieta, kur bērni un jaunieši var pavadīt brīvo laiku un iegūt atbildes uz daudzajiem «kāpēc?». Te netiek liktas atzīmes, bet katrs jautājums ir uzmanības un izpētes vērts.

 

Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni 67089021 vai rakstot uz e-pastu bju@rtu.lv.